Otázky  & Odpovede pre zákazníkov

Kedy získam prístup ku svojim kurzom?

Prístup ku kurzom, ktoré si ste si objednali, získate hneď ako je vaša objednávka potvrdená a spracovaná, čo zväčša býva do niekoľkých hodín, resp. hneď potom ako je vaša objednávka uhradená, ak ste sa rozhodli pre platbu prevodom. Do vašej mailovej schránky ste dostali po dokončení objednávky mail s vaším užívateľským menom a  heslom. Akonáhle je vaša objednávka potvrdená, vo svojom profile nájdete kurz, ktorý ste si práve objednali.

Ako sa dá nakupovať?

Na portáli Môj webinár si kupujete jednotlivé kurzy. Po uhradení poplatku je vám potvrdený prístup do členskej zóny a môžete začať študovať kurz, ktorý ste si objednali./toggle]

Kurz sa mi neprehráva, čo mám robiť?

Niekedy pomôže, pokiaľ sa prihlásite do svojho konta z iného prehliadača.Okrem toho, niektoré kurzy sa vám nebudú dať prehrať priamo z kurzového rozhrania ale si ich budete musieť stiahnuť k sebe do počítača.

Koľko kurzov sa dá kúpiť naraz?

V tomto okamžiku sa dá kúpiť len jeden samostatný kurz naraz. Hneď ako bude vaša objednávka potvrdená, môžete v nakupovaní pokračovať. Pri nákupe viac  než jedného kurzu zvážte možnosť kúpy balíčka (členského)je možné, že sa vám to oplatí viac

Môžem zaplatiť kreditnou kartou, aj keď nemám paypal účet?

Áno, je to možné. Pokiaľ si zvolíte plabu cez paypal, tento platobný portál vám umožňuje zaplatiť aj bežnou kreditnou alebo debetnou kartou. Presný postup nájdete v sekcii Návody. Je však možné platiť aj prevodom na účet, kedy údaje pre platbu nájdete vo vašej objednávke. Žiadny iný spôsobo platby zatiaľ nie je možný.

 

Otázky  & Odpovede pre lektorov

Prednášam, ale nemám techniku na nahratie svojej prednášky. Čo mám robiť?

Vieme vám zabezpečiť za poplatok nahratie aj spracovanie vašej prednášky alebo prezentácie.

Môžem uverejniť kurz, ktorý na portáli už je?

V princípe áno, mal by však podľa možnosti obsahovať niečo, čo jeho “konkurent”neobsahuje. Ak viete ponúknuť niečo prečo by si študent mal zakúpiť práve váš kurz, potom ho môžete skústiť ponúknuť.

Aký formát majú mať kurzy?

Kurz môže byť vo forme videa, audia, textu, power pointovej prezentácie alebo screen castu. V princípe každý typ súboru je možno použiť ako kurz. Preferované sú však formáty video a audio prednášky. Je vhodné keď je vaša prednáška rozdelená do lekcií aby si študent mohol vybrať,ktorú chce sledovať, resp. aby nemusl sledovať celý kurz,keď napr. nemá čas.

Chcem u vás uverejniť kurz, ako mám postupovať?

Aby sme váš kurz mohli uverejniť, budeme potrebovať: názov kurzu, jeho anotáciu, obrázok ku kurzu (s vysporiadanými autorskými právami, ak nemáte, dáme náš obrázok), váš profil, cenu ktorú chcete za kurz, a samozrejme obsah kurzu vo forme textu, obrázkov, audio, alebo video záznamu (odporúčame pri rozsiahlejších súbor využívať dátové uložiská, ako napr. Dropbox alebo Uloz.to. V prípade nejasností nás kontaktujte.

Ako mám určiť cenu svojho kurzu?

Pri nastavení ceny kurzy berte do úvahy vždy niekoľko faktorov. Predovšetkým je to atraktívnosť témy a jej spracovanie. Čím odbornejšia/zaujímavejšia a lepšie spracovaná bude vaša prednáška alebo kurz, tým viac si za ňu môžete zapýtať. Do ceny zapracujte aj čas a energiu, ktorú ste investovali do prípravy kurz. A čím lepšia je vaša príprava tým je kurz kvalitenejší a tým viac si zaňho môžete zapýtať.

Koľko môžem na svojich kurzoch zarobiť?

Plány odmeňovania nájdete v Obchodných podmienkach. Koľko zarobíte záleží na mnohých faktoroch, ako napr. atraktivita kurzu, popularita lektora  a pod.

Som lektor, chcem u vás uverejniť svoje kurzy, ako mám postupovať?

Ak máte materiál, ktorý by ste  chceli ponúknuť cez náš portál, musíte sa najprv zaregistrovať. Hneď ako vám je pridelený status lektora, môžete si začať pridávať svoje kurzy. Je vhodné ak máte skúsenosti s wordpresssom. Návody, ako postupovať, nájdete v sekcii Návody.

Vložte otázku

Kontaktné údaje

Adresa: Údernícka 3, 851 01 Bratislava

Telefón:00421-907-578611

Mail: info@mojwebinar.sk